Aktualności:

Dom Kultury Włochy

więcej

Działalność charytatywna

Jesteśmy szkołą, która udziela się w wielu akcjach charytatywnych. Aktywnie wspieramy rozwój i edukację dzieci z różnych środowisk. Angażujemy się w warszawskie życie społeczne i kulturowe. Współpracujemy z takimi Partnerami jak Blue City, Górka Szczęśliwicka oraz WOŚP.

 

 

Wielokrotnie organizowaliśmy akcję czytania książek dla dzieci po angielsku. Można nas było spotkać między innymi w Blue City, na Górce Szczęśliwieckiej oraz podczas Pikniku Integracyjnego w dzielnicy Ochota. Teraz będzie można nas także spotkać w warszawskich Bibliotekach!

 

Zobacz post z wydarzenia!

 

 

Ferie na Górce Szczęśliwickiej? Nie może nas tam zabraknąć! Podczas ferii zimowych prowadzimy "Angielski na stoku". Nasi lektorzy i native speakerzy bawią się z dziećmi po angielsku korzystając z różnorodnych gier i zabaw. Przyjemna i efektywna nauka w formie zabawy!

 

Zobacz fotorelację!

 

 

Od początku naszego istnienia wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nasi uczniowie przygotowują występy, gdzie prezentują swoje umiejętności w formie świetnej zabawy. Szkoła zaś przekazuje do licytacji vouchery na liczne kursy i zajęcia z naszą profesjonalną kardą pedagogiczną.

 

Zobacz występ dzieci!

 

Współpracujemy również z domami dziecka. Dzieci z biedniejszych rodzin mogą skorzystać z naszych kursów bezpłatnie, jak również otrzymają od nas gratisowe podręczniki. Pragniemy, aby wszystkie dzieci miały równe szanse na rozwój językowy. Osoby potrzebujące zawsze mogą liczyć na naszą pomoc.