Aktualności:

Dom Kultury Włochy

więcej

Metody nauczania

Metody nauczania

W Akkademus English School uczymy skutecznie i ciekawie. Łączymy najlepsze  sprawdzone metody z nowoczesnymi  rozwiązaniami cyfrowymi. Uczymy tylko w małych grupach, ponieważ to klucz do efektywnej i szybkiej nauki języka obcego.

 

System dualny


W Akkademus English School prowadzimy zajęcia metodą dualną, która jest nastawiona na komunikację. Dzięki niej zarówno dzieci, jak i dorośli przełamują barierę w mówieniu.  Zajęcia odbywają się w systemie dualnym: 2 x w tygodniu, jeden dzień to zajęcia z gramatyki i słownictwa, kolejny – słuchanie i mówienie.

 

Metoda fluent


W Akkademus stosujemy wypracowaną przez nas autorską, innowacyjną metodę FLUENT, na którą składa się szereg elementów powiązanych ze sobą i gwarantujących sukces w rozwijaniu umiejętności językowych.

Po pierwsze:  Tylko małe grupy nauczania (3-6 osób) - dzięki nauce w takiej  grupie proces rozwijania umiejętności jest zdecydowanie skuteczniejszy.

Po drugie: zanurzenie w języku - od pierwszych zajęć komunikujemy się tylko w języku angielskim.

Po trzecie: każdego z Kursantów traktujemy indywidualnie, a naszym celem w trakcie zajęć jest rozwijanie umiejętności na różnych poziomach, tak aby każdy niezależnie od jego możliwości i stylu uczenia rozwijał swój talent językowy.

Po czwarte: praktyczne umiejętności - słownictwo w tematach bliskich i użytecznych, aby móc posługiwać się językiem angielskim jak najszybciej i najpełniej.

Po piąte: podchodzimy do nauczania języka jak do rozwijania jednej z najważniejszych umiejętności życiowych. Kształtowanie i rozwijanie własnych talentów uważamy za kluczowe, aby móc lepiej rozumieć i pełniej uczestniczyć w wydarzeniach otaczającego świata.


Nauka poparta certyfikatem – egzaminy Cambridge


W Akkademus English School uczymy według programu zatwierdzonego przez Cambridge University. Przygotowujemy dzieci, młodzież oraz dorosłych do międzynarodowych egzaminów z języka angielskiego – Cambridge English. Wszyscy kursanci podchodzą do egzaminów w trybie wewnętrznym, są również przygotowani do zdawania egzaminu zewnętrznego i uzyskania certyfikatów Cambridge English. Są one uznawane przez ponad 20 000 instytucji na świecie, dzięki czemu zapisanie się do grupy w Akkademus English School daje ogromne szanse – zdanie egzaminu może być przełomem w rozwoju kariery zawodowej (dorośli) oraz świetną inwestycją w przyszłość dziecka (uznawalność na uczelniach zagranicznych).