Aktualności:

Dom Kultury Włochy

więcej

Szkoła

Akkademus jest wyjątkową szkołą języków obcych o charakterze butikowym. Zapewniamy wysoki standard i indywidualne podejście zorientowane na zapewnienie najbardziej optymalnego procesu opanowania języka. Naszą główną siedzibą jest wygodny i klimatyzowany lokal o powierzchni 170 m2. Pracownie językowe wyposażone są w nowoczesne sprzęty multimedialne, a w letnie dni niektóre zajęcia prowadzimy w naszym ogrodzie. Łącznie mamy 5 lokalizacji na warszawskiej Ochocie.


Co nas wyróżnia?

  • Małe grupy 3-6 osób*
  • Nowoczesne metody nauczania
  • Autentyczne materiały
  • Dostęp do interaktywnej platformy edukacyjnej
  • Nowoczesne pomoce dydaktyczne
  • Mówienie w praktyce
  • Możliwość rezygnacji
  • Motywujący system powtórek
  • Testy sprawdzające

*Kurs Przedszkolaka prowadzony w większej grupie.


Zajęcia w Akkademus English School

Zapraszamy na zajęcia dzieci już od 6 miesiąca życia, dzieci w wieku przedszkolnym, szkolnym, młodzież i dorosłych autorską innowacyjną metodą FLUENT. Jest owocem naszych wieloletnich doświadczeń i starań, aby nauczanie prowadziło do jak najlepszych efektów, zorientowanych na rzeczywiste postępy w opanowaniu języka obcego.

Nasi kursanci realizują program zatwierdzony przez Cambridge University. Na każdym etapie nauki mają możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych na egzaminach wewnętrznych zatwierdzonych przez Cambridge oraz zdobyć certyfikat językowy na egzaminach zewnętrznych. 


Zapraszamy do wypróbowania naszego sposobu na opanowanie języka! Małe grupy i wykwalifikowana kadra to gwarancja indywidualnego podejścia do każdego kursanta i nauki w komfortowych warunkach.

Akkademus English School to więcej niż szkoła

Działamy charytatywnie co roku licytując nasze kursy podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, współpracujemy z domami dziecka i instytucjami kultury. Jesteśmy aktywni w naszej okolicy, bierzemy udział w akcjach organizowanych na Górce Szczęśliwickiej (prowadzimy zajęcia z języka angielskiego w trakcie Zimy w Mieście). Jesteśmy propagatorami języka angielskiego dostępnego w przestrzeni publicznej: tworzymy cykliczne wydarzenie czytania książek po angielsku (w Blue City, w Parku Szczęśliwickim). 


Uczymy w 5 lokalizacjach:

Akkademus English School, ul. Włodarzewska 85

Szkoła Podstawowa nr 88, ul. Radarowa 4B

Przedszkole nr 100, ul. Częstochowska 16/18

Przedszkole nr 315, ul. Grzeszczyka 2

Inca Play w Blue City, ul. Aleje Jerozolimskie 179