O Akkademus

Produkty, które tworzymy powstają jako owoc wieloletnich doświadczeń w nauczaniu dzieci oraz współpracy najlepszych ekspertów edukacji przedszkolnej. Pracujemy z nauczycielami wychowania przedszkolnego, lektorami języka angielskiego, metodykami, native speakerami oraz programistami.

Zanim przystąpiliśmy do prac nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla przedszkoli, uczyliśmy przez wiele lat maluchy języka angielskiego oraz tworzyliśmy autorskie projekty dla edukacji językowej dzieci:

Group 3@2x

“Dni czytania po angielsku”

Group 3@2x

“Czytanie literatury – angielski na trawie”

Group 3@2x

“Warsztaty kulinarne po angielsku dla przedszkolaków” – zajęcia cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że razem z Przedszkolem Publicznym nr 100 w Warszawie wydaliśmy książkę kucharską.

Group 3@2x

różne programy edukacyjne dla dzieci i młodzieży

W naszych projektach kładziemy nacisk na prawdziwą komunikację oraz wzbudzanie u dziecka naturalnego zainteresowania światem. Działamy w taki sposób, aby nauka była fascynującym, choć niewidzialnym, dodatkiem do życia małego człowieka. Przygotowane  przez zespół ekspertów,  specjalnie dla przedszkolaków,  wyjątkowe piosenki, bajki, gry i zabawy, wplatają się do czynności  codziennych maluchów. 

Dzięki naszym programom dziecko ubierając się rano do przedszkola, zaczyna mówić do rodziców „Give me my shoes” a myjąc zęby śpiewa swoją ulubioną piosenkę „Wash your teeth”. Wieczorem zaś rodzina w domowym zaciszu wspólnie słucha pięknych bajek po angielsku. A w trakcie zagranicznego urlopu, maluch zaczyna bez trudu prowadzić pierwsze rozmowy z dziećmi innej narodowości.
Dodatkiem do naszych pomysłów są nowoczesne rozwiązania informatyczne wspierające pracę nauczyciela. Połączenie innowacyjnej metodyki i nowoczesnych technologii daje wspaniałe efekty i maluchy bardzo szybko zaczynają komunikować się w języku angielskim. 
Serce nam rośnie, gdy widzimy takie efekty!

Misja

Naszą misją jest kształtowanie człowieka w możliwie najmłodszym wieku, tworząc przyjazne, bezstresowe i wspierające środowisko. Wierzymy, że umiejętności komunikacyjne i praktyczna znajomość języków to podstawa sukcesu niemal w każdej dziedzinie życia. To ogromne możliwości rozwoju, otwierające okno na świat, ułatwiające codzienne działania, ale też dające szanse na realizację najbardziej ambitnych celów i marzeń.

Wizja

Wierzymy w to, ze nauka może być przyjemnością, a nie przymusem. Dlatego zależy nam aby stała się niewidzialnym nawykiem i nieodzowną częścią życia każdego,a w szczególności małego człowieka.

 

Chcemy by przy pomocy innowacyjnych rozwiązań i zwiększaniu liczby lokalizacji stosujących nasze metody, nauka języka angielskiego stała się dostępna, naturalna i powszechna. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom innowacyjnych i przyjaznych sposobów zdobywania nowych umiejętności językowych.  

Akkademus działa na rynku edukacyjnym od 2012 roku. Tworzymy projekty edukacyjne, aplikacje wspierające prowadzenie zajęć, kursy językowe stacjonarne i on-line.

© Akkademus Innowacje dla edukacji

+48 883 231 774

kontakt@akkademus.pl

ul. Włodarzewska 85, 02-393 Warszawa

Przewiń do góry