O nas

Jak to się zaczęło?

Zanim przystąpiliśmy do prac nad innowacyjnymi rozwiązaniami dla przedszkoli, przez wiele lat uczyliśmy maluchy języka angielskiego oraz tworzyliśmy autorskie projekty dla edukacji językowej dzieci, takie jak „Czytanie książek po angielsku” czy „Warsztaty kulinarne po angielsku dla przedszkolaków” – zajęcia cieszyły się tak dużym zainteresowaniem, że razem z Przedszkolem Publicznym nr 100 w Warszawie wydaliśmy książkę kucharską.

Co robimy?

Nasza misja, wizja i cele

Firma Akkademus Innowacje dla Edukacji działa na rynku edukacyjnym od 2012 roku. Tworzymy projekty edukacyjne i aplikacje wspierające prowadzenie zajęć oraz kursy językowe stacjonarne i on-line.
Naszą misją jest kształtowanie człowieka w możliwie jak najmłodszym wieku, poprzez tworzenie przyjaznego, bezstresowego i wspierającego środowiska. Wierzymy, że umiejętności komunikacyjne i praktyczna znajomość języków obcych to podstawa sukcesu niemal w każdej dziedzinie życia. To ogromne możliwości rozwoju, otwierające okno na świat, ułatwiające codzienne działania, ale też dające szansę na realizację najbardziej ambitnych celów i marzeń.
Wierzymy w to, że nauka może być przyjemnością, a nie przymusem. Dlatego zależy nam, aby stała się niewidzialnym nawykiem i nieodzowną częścią życia każdego, a w szczególności małego człowieka. Chcemy, by przy pomocy innowacyjnych rozwiązań i dzięki zwiększaniu liczby lokalizacji stosujących nasze metody, nauka języka angielskiego stała się dostępna, naturalna i powszechna. Naszym celem jest zapewnienie dzieciom przyjaznych sposobów zdobywania nowych umiejętności językowych.

akkademus innowacje dla edukacji

ul. Popularna 36/1, 02-473
Warszawa, Polska

+48 883 585 200
+48 885 360 888

kontakt@akkademus.pl
akkademus.pl